Nabídka kroužků - Rytmik kroužky

Ve školním roce 2023/2024 nabízí společnost Rytmik tyto kroužky:
  • Zvídavý přírodovědec- středa (15:00 - 16:00), lektorka Julie Krejčová
  • Vaření - čtvrtek (13:30 - 14:30), lektorka Alena Smrkalová
  • Netradiční výtvarné dílny - čtvrtek (15:00 - 16:30), lektorka Tereza Zusková - POZOR - Tento kroužek se koná pouze 8x za pololetí v délce 1,5 hodiny. Rozpis hodin dodá lektorka před začátkem kurzu

Lektorka Julča je letošní maturantka plná elánu. Přírodní vědy miluje a ráda by předala své nadšení pro tuto disciplínu i dětem na základní škole. Lektorka Alenka je neuvěřitelně všestranná - vede pro nás například i kutilský kroužek a blízko má i k vaření či výtvarným uměním. Lektorku Terezu znáte již z minulého školního roku. Dokáže si poradit snad se všemi výtvarnými technikami a loňský školní rok ji podle vlastních slov natolik nadchnul, že už teď má připravenou zásobu nových tradičních i netradičních způsobů tvorby. 

Přihlašování na kroužky (1. pololetí) je již spuštěno a probíhá pouze elektronicky na tomto odkaze: https://www.rytmik-krouzky.cz/prihlaska-rytmik-krouzky?skola=163

Základní organizační informace:

  • Kroužky startují v týdnu od 9.10.2023
  • Dítě je přihlášeno na dobu jednoho pololetí (13 lekcí)
  • Základní cena našich kroužků je v tomto školním roce nastavena na 1 380,- Kč/pololetí. Případné navýšení je dáno náklady na pronájem učeben a tělocvičen. Nákladem nad rámec základního kurzovného může být příspěvek na materiál (převážně u výtvarných kroužků) či na nákup učebnic.
  • Kapacita většiny kroužků je z hlediska zachování kvality omezena na 12 dětí. V případě sportovních kroužků může být navýšena. Logopedické kroužky bývají po dohodě s lektorem rozděleny dále na menší skupinky
  • Vrácení části kurzovného je možné v případě nadpoloviční absence (alespoň 7 lekcí) z důvodu doložených lékařskou zprávou.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Šablony III
Labyrint
Ovoce do škol
Poznej povolání
Doučování - národní plán obnovy
Připojení k síti eduroam
Bezpečné město Kralupy