Naše škola se zapojila do projektu poznejpovolani.cz

Projekt je určený pro žáky všeobecně zaměřených SŠ a 7.-9. tříd ZŠ v Praze a Středočeském kraji.

Jde o odpolední online webinář, který bude probíhat ve školním roce 2023/24 vůbec poprvé - jeho cílem je pomoci žákům rozšířit obzory a usnadnit výběr budoucího povolání a výběr střední či vysoké školy.

Webinář se skládá z jednotlivých online prezentací/setkání, během kterých budou mít žáci možnost každý týden poznat nového zaměstnavatele či zaměstnance ze svého regionu napříč různými obory a odvětvími, obsah jejich pracovní činnosti, osobní příběhy, doporučení atd. Mezi prezentujícími je možné nalézt TOP zaměstnavatele v regionu, státní instituce, osoby samostatně výdělečně činné i řadu významných osobností např. z  oblasti vědy, lékařství, podnikání apod.

Informační leták