Další výrazný úspěch ve výtvarné soutěži

Naše škola se pravidelně zapojuje do výtvarných soutěží – tentokrát byly výtvory žáků zaslány do soutěže „Nenič si tělo“, kterou pořádal Výzkumný ústav bezpečnosti práce ve spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí.

Cílem bylo seznámit nejmladší generaci s problematikou muskuloskeletálních onemocnění, poučit ji o rizicích, která představují pro zdraví dětí i dospělých.

Do soutěže se zapojilo 70 škol, vybíralo se z téměř 250 zaslaných obrázků.

Slavnostní předání cen proběhlo 8. června 2022 v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR. Jaké bylo překvapení, když u prvního místa v první kategorii zaznělo jméno Aleš Bukvaj, žák 1. B ZŠ Kralupy nad Vltavou, Komenského nám. 198.

Za tento úspěch gratulujeme

 

Vítězný obrázek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Doučování - národní plán obnovy
Easyspeak - Online lekce s rodilým mluvčím
Připojení k síti eduroam
„Šablony II“ pod názvem „Komenda 2019“
Partner 1
Partner 2
EU peníze školám
Partner 4
Partner 5