Soutěže

Výsledky soutěží a olympiád ve školním roce 2016/2017

Okresní soutěže

1. místo v soutěži Seifertovy Kralupy, kategorie I. – Michaela Jurková, 3.A
2. místo v soutěži Seifertovy Kralupy, kategorie I. – Natálie Vodilová, 3.A
2. místo v okresním kole olympiády v německém jazyce – Michaela Góralczyková, 8.A
4. místo v Kralupské florbalové lize – chlapci (2. stupeň)
4. místo v Poháru rozhlasu – dívky (IV. kategorie)
 

Výsledky soutěží a olympiád ve školním roce 2015/2016

Mezinárodní soutěže

2. místo v mezinárodním kole chovatelské olympiády – Julie Kodejšová, 7. B
6. místo v mezinárodním kole chovatelské olympiády – Karolína Fousková, 9. B
6. místo v mezinárodním kole chovatelské olympiády – Hana Vojtěchová, 8. A
 

Celostátní soutěže

1. místo v celostátním kole soutěže Bobřík informatiky – Antonín Vysoký, 5. B
 

Krajské soutěže

1. místo v krajském kole olympiády mladých chovatelů – Julie Kodejšová, 7. B
1. místo v krajském kole olympiády mladých chovatelů – Marek Benda, 7. A
2. místo v krajském kole olympiády mladých chovatelů – Hana Vojtěchová, 8. A
2. místo v krajském kole olympiády mladých chovatelů – Karolína Fousková, 9. A
 

Okresní soutěže

2. místo v okresním kole v recitaci – Valerie Soukupová, 8. C
2. místo v okresním kole olympiády v německém jazyce – Adéla Holomková, 9. B
2. místo v okresním kole soutěže Finanční gramotnost – družstvo ZŠ Komenského

1. místo v soutěži Nota D ve zpěvu nejmladších žáků – Michaela Jurková, 2. A
1. místo v soutěži Nota D – instrumenty flétna – Alžběta Měkotová, 7. A
1. místo v soutěži Nota D ve zpěvu – sbory – pěvecký sbor Hvězdičky
1. místo v soutěži Nota D – instrumentalisté bicí – Martina Benda, 7. B
1. místo v soutěži Seifertovy Kralupy, kategorie I. – Michaela Jurková, 2. A
1. místo v soutěži Seifertovy Kralupy, kategorie II. – Kamila Štropová, 4. B
1. místo v soutěži Seifertovy Kralupy, kategorie III. – Natálie Khemlová, 6. B
 

Výsledky soutěží a olympiád ve školním roce 2014/2015

Okresní kolo olympiády v německém jazyce

4. místo Adéla Holomková, 8.B
6., 7. místo Martina Exnerová, 8.B
6., 7. místo Barbora Vinczeová, 8.A

Okresní kolo olympiády v českém jazyce

4. místo Natálie Ondráčková, 9.B
6. místo Tereza Hardtová, 9.A

Okresní kolo olympiády v dějepise

5. místo Roman Sýkora, 8.A
6. místo Jakub Fürst, 8.A

Okresní kolo olympiády v matematice

2. místo Ondráčková Natálie, 9.B
4., 5. místo Tereza Hardtová, 9.A

Okresní kolo olympiády v zeměpise

1. místo Tereza Hardtová, 9.A

Okresní kolo olympiády v anglickém jazyce

4. místo Martin Benda, 6.A
6. místo Markéta Bendová, 8.A

Oblastní kolo ve volejbale – dívky

2. místo výběr žákyň 7. – 9. roč.

Okresní kolo v recitaci

2. místo Valerie Soukupová, 7.C

 

Výsledky soutěží a olympiád ve školním roce 2013/2014

Okresní kolo olympiády v německém jazyce (5. února 2014)

1. místo Filip Vodička, tř. 9. B
2. místo Barbora Týřová, tř. 9.B


Okresní kolo dějepisné olympiády (7. února 2014)

3. místo Tereza Hardtová, tř. 8.A


Výtvarná soutěž Cesta kolem světa vyhlášená časopisem Tvořivý Amos



Alexandra Horáková ze 3.B - 1. místo v celostátní výtvarné soutěži "Plakát Celé Česko čte dětem 2014"

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Schránka důvěry
QR kód
Partner 1
Partner 2
EU peníze školám
Partner 4
Partner 5