Výzva na každý den

Naše speciální pedagožka připravila sérii krátkých videí, která by Vám měla pomoci zabavit děti ve volném čase. Stačí, když jim je pustíte a máte pro ně o zábavu postaráno. Dále natáčí i videa pro Vás, kde se můžete třeba inspirovat, jak nelehkou situaci zvládnout.

Pokud byste s ní potřebovali cokoliv probrat, neváhejte napsat na e-mail kalt@zskomenda.cz.

Jak zabavit děti doma ?

Jak se zabavit #1 - Hledej

Jak se zabavit #2 - Klíčení

Jak se zabavit #3 - Piknik

Jak zabavit předškolní děti ?

Jak se zabavit #4 - Opičí dráha

Jak se zabavit #5 - Makej **pořádný svalstvo**

Jak se zabavit #6 - Lokomotiva

Pojďme si vzájemně pomoci. My, rodiče, jsme vyčerpaní z péče o domácnost, práce, učení se s dětmi. Starší lidé se naopak cítí osamoceni, izolováni. Pojďme se propojit. A pokud nemáte nikoho blízkého online, porozhlédněte se po okolí. Třeba by Vám mohla pomoci Vaše starší sousedka. Sice je blízko, ale v dnešní době vlastně strašně daleko....

Jak zapojit prarodiče ?

Jak se zabavit #7 - Kucháři

Jak se zabavit  #8

Jak se zabavit #9

Jak se zabavit #10 - Ochutnávka

Jak se zabavit #11 - Volej !

Jak se zabavit #12 - Kimovka

Jak se zabavit #13 - Detektivka

Jak se zabavit #14 - Petangue

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Připojení k síti eduroam
„Šablony II“ pod názvem „Komenda 2019“
Partner 1
Partner 2
EU peníze školám
Partner 4
Partner 5