Informace k objednávání obědů

Změnit oběd na č.2 lze v probíhajícím týdnu do pátku 14.00 hod. na týden následující, a to...
  • přes aplikaci „strava.cz“ na mobilu či PC (zdarma ke stáhnutí na googleplay). Pokud chcete poslat znovu přihlašovací údaje, napište si na sjkomenda@seznam.cz. Objednaný oběd je vypsán tučně s "fajfkou".
  • přes nový objednávací box v jídelně. Pod obrazovkou je černá ploška, kam se přikládá čip. Obrazovka je dotyková. Naskočí dnešní den, takže šipkou doprava najedete na den,  který chcete změnit. Otevře se výběr – objednaný oběd je vypsán zeleně s fajfkou, dotykem se mění. Pak už jen stisknout „uložit“ nebo znovu přiložit čip. 

  Pozor – pokud zůstane oběd vypsán černě, je odhlášený. Rodičům malých žáků proto doporučujeme, aby volbu prováděli spíše sami přes mobil nebo PC.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Šablony III
Labyrint
Ovoce do škol
Poznej povolání
Doučování - národní plán obnovy
Připojení k síti eduroam
Bezpečné město Kralupy