Virtuální programování v Minecraftu

Z důvodu říjnového uzavření škol zatím nebylo možné v naší škole kroužek programování v Minecraftu spustit. To se ovšem teď mění.

Organizátoři přemýšleli, jak by mohli pokračovat v technickém vzdělání dětí ze základních škol. Připravili proto alternativu ve formě Virtuálního programování v Minecraftu, se kterou by rádi seznámili žáky i rodiče.

Ve virtuálních kroužcích pracuje aktuálně přes 35 dětí a v příštím týdnu se otevírají další. Virtuální kroužek je vhodný pro děti od 7 let. Děti jsou rozděleny dle dovedností a věku do týmů, každému týmu se věnuje 1 lektor po dobu 75 minut, čímž od něj mají velice intenzivní vedení a podporu. Další výhodou je, že děti poznají nové kamarády z celé ČR, jelikož virtuální vzdělání nezná regionální hranice.

Více informací naleznete na odkazu https://www.bridgeacademy.cz/krouzky/virtualni-programovani-v-minecraftu.html

Organizátoři by rádi nabídli také bezplatný online Workshop o Minecraftu, který připravili na základě žádosti partnerských škol. Workshop trvá 60 minut a dětem a učitelům představí možnosti, které Minecraft pro výuku nabízí + zpestří aktuální online výuku. Informace o workshopu naleznete na https://www.bridgeacademy.cz/bridge-academy-workshop, kde můžete také registrovat svůj zájem.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Doučování - národní plán obnovy
Easyspeak - Online lekce s rodilým mluvčím
Připojení k síti eduroam
„Šablony II“ pod názvem „Komenda 2019“
Partner 1
Partner 2
EU peníze školám
Partner 4
Partner 5