Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

Úkoly pro žáky

Vzhledem k zavření školy od 11.3. 2020 do odvolání zde budou umisťovány některé výukové materiály pro domácí studium žáků. Stránka se bude podle potřeby aktualizovat. Další úkoly budou zadány vždy ve středu (18., 25. 3., 1.4).

Doporučení pro samostudium :

Sledujte pravidelně web školy, na kterém jsou informace průběžně aktualizovány (záložka pro žáky - úkoly pro žáky).

Rozvrhněte si práci na každý den, nejlépe podle svého školního rozvrhu. Tak budete mít jistotu, že se vám práce nebude hromadit a stihnete se vše naučit.

Od 24. března již nebudou zadávány úkoly ze VŠECH předmětů výchovného charakteru (Pva, VV, HV, Tv apod.).

Přejeme vám mnoho úspěchů ve vaší práci

Poznámka:

Pro otevírání příloh používáme např. tyto programy:

přípona zip - např. WinZip

přípona pdf - např. Acrobat Reader

přípony doc, ppt, pptx - použijte Office 365 na našich stránkách - přihlašovací údaje děti mají

domácí úkol s elektronickým odevzdáváním přes Bakaláře