Rozvrh vysílání

Rozvrh vysílání v týdnu 6. - 8. 4.

Pondělí 6. 4. 2020 9:30 - Matematika 9. ročník (Moravec)

Pondělí 6. 4. 2020 11:00 - Němčina 8.C (Vendelínová)

Úterý 7. 4.  2020 9:30 - Matematika 8. ročník (Moravec)

Úterý 7. 4. 2020 11:00 - Komenda zpívá (Benda st.) - seznam písní 

Rozvrh vysílání v týdnu 14. - 17. 4.

Úterý 14.4. 2020 9:30 - Matematika 9. ročník (Moravec)

Úterý 14.4. 2020 11:00 - Anglický jazyk 8. ročník (Římsová)

Středa 15.4. 2020 10:00 - Německý jazyk 9. ročník (Hereinová)

Čtvrtek 16.4. 2020 9:30 - Matematika 8. ročník (Moravec) - řešení lineárních rovnic

Čtvrtek 16.4. 2020 10:30 - Fyzika 8. ročník (Moravec) - elektrické jevy

Čtvrtek 16. 4. 2020 11:15 - Matematika 9. ročník (Moravec) 

Pátek 17.4. 2020 10:00 a 11:00 Komenda zpívá vol. 2 (Benda st.) - seznam písní

Rozvrh vysílání v týdnu 20. - 24. 4.

Pondělí 20. 4. 2020 9:30 - Fyzika 7. ročník - Účinky sil, mechanické vlastnosti kapalin (Moravec)

Úterý 21.4. 2020 11:00 - Anglický jazyk 8. ročník (Římsová)

Středa 22. 4. 2020 9:00 - Výuka pro první stupeň (Kaltounková)

Středa 22. 4. 2020 11:00 - Matematika 9. ročník - slovní úlohy, příklady z přijímaček, jehlan (Moravec) - úlohy

Čtvrtek 23. 4. 2020 9:30 Matematika 8. ročník - lineární rovnice, řešení lineárních rovnic, úvod ke slovním úlohám - úlohy

Čtvrtek 23. 4. 2020 11:00 Německý jazyk 7AC (Římsová)

Rozvrh vysílání v týdnu 27. - 30. 4.

Pondělí 27. 4. 2020 9:30 - Fyzika 8. ročník -  paralelní a sériové zapojení el. obvodů, řešení úlohy z minula (Moravec)

Pondělí 27. 4. 2020 10:30 - Matematika 8. ročník - řešení lineárních rovnic, slovní úlohy (Moravec)

Úterý 28. 4. 2020 10:00 - Matematika 9. ročník - řešení slovních úloh, rovnice, soustavy rovnic, stereometrie (Moravec)

Úterý 28. 4. 2020 11:00 - Anglický jazyk 8. ročník (Římsová)

Středa 29. 4. 2020 9:00 - Vysílání pro 1. a 2. třídu (Kaltounková) - připravte si papíry a něco na psaní

Středa 29. 4. 2020 10:00 - Vysílání pro 3. - 5. třídu (Kaltounková) - připravte si papíry a něco na psaní

Rozvrh vysílání v týdnu 4. - 7. 5.

Pondělí 4. 5. 2020 9:00 - Fyzika 8. ročník - Elektrický proud, el. napětí a jejich měření (Moravec) - materiály ke stažení

Pondělí 4.5.2020 10:00 - Fyzika 7. ročník - Mechanické vlastnosti kapalin (Moravec) - materiály ke stažení

Pondělí 4. 5. 2020 11:00 - Německý jazyk 9. ročník (Hereinová)

Úterý 5.5.2020 10:00 - Matematika 9. ročník - soustavy rovnic, řešení slovních úloh (Moravec) - materiály ke stažení

Středa 6.5. 2020 10:00 - Matematika 8. ročník - Řešení slovních úloh (Moravec)

Středa 6.5. 2020 11:00 - Německý jazyk 9. ročník (Hereinová)

Čtvrtek 7.5.2020 10:00 - Komenda zpívá vol. 3 - první část (Benda st.) -  seznam písní 

Čtvrtek 7.5.2020 11:00 - Komenda zpívá vol. 3 - druhá část (Benda st.) - seznam písní 

Rozvrh vysílání v týdnu 11. - 15. 5.

Pondělí 11. 5. 2020 9:30 - Matematika 8. ročník - Řešení slovních úloh (Moravec)

Rozvrh vysílání v týdnu 18. - 22. 5.

Pondělí 18.5. 2020 9:00 - Matematika 8. ročník - Řešení slovních úloh (Moravec) - úlohy, které počítáme

Pondělí 18.5. 2020 10:00 - Fyzika 8. ročník - Ohmův zákon (Moravec) - zápis do sešitu

Úterý 19.5. 2020 11:00 - Anglický jazyk (Římsová)

Čtvrtek 21.5. 2020 11:00 - Fyzika 7. ročník - Hydrostatický tlak, tlaková síla, Archimedův zákon - výpočty, atmosférický tlak

Rozvrh vysílání v týdnu 25. - 29. 5.

Pondělí 25.5. 2020 11:00 - Německý jazyk 9C (Hereinová)

Středa 27.5. 2020 11:00 - Německý jazyk 9C (Hereinová)

Rozvrh vysílání v týdnu 1. - 5. 6.

Středa 3.6. 2020 9:00 - Matematika 8. ročník - řešení úkolů z minula (Moravec)

Pátek 5.6. 2020 11:00 - Německý jazyk 9C - procvičování perfekta (Hereinová)

 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Připojení k síti eduroam
„Šablony II“ pod názvem „Komenda 2019“
Partner 1
Partner 2
EU peníze školám
Partner 4
Partner 5