Bakaláři - přístup, upozornění

Upozornění a návod pro všechny, kteří se z různých důvodů nemohou přihlásit do systému. Případně se nemohou dostat k modulu Domácí úkoly

Pokud se potřebujete přihlásit do systému Bakaláři (Komens), je potřeba zkontrolovat své přihlašovací údaje, pokud je z různých důvodů nemáte (ztraceno, zapomenuto atd.), proveďte jeden z následujících kroků:

První možností zkuste funkci zapomenutého hesla - přímo pod přihlašovací tabulkou kliknete na zapomenuté heslo a pokud máme váš e-mail v systému, přijde vám do e-mailu návod včetně hesla nutného k přihlášení.

Druhá možnost spočívá v ručním vygenerování nového hesla, které je možné udělat pouze z budovy školy, v takovém případě kontaktujte Lukáše Moravce  e-mailem na : fbcultima@seznam.cz - přihlašovací údaje vám budou vygenerovány a zaslány v pracovní dny od 8:00  do 9:00. 

Vzhledem k situaci vás prosíme, abyste využívali přednostně první možnost. Teprve v případě, že se nepovede, využijte možnost druhou.

Další upozornění je pro ty, kteří psali, že se nemohou dostat k přílohám v modulu Domácí úkoly, v tomto případě je nutné přihlašovat se v prohlížeči přes webové rozhraní na adrese https://znamky.zskomenda.cz/. Poté se v položce Domácí úkoly objeví vše co potřebujete, pokud máte úkol i elektronicky přes Bakaláře odevzdat, najdete v pravé části příslušného úkolu šipku, na kterou když kliknete, objeví se vám obrazovka pro odeslání včetně příloh. V případě nefunkčnosti mě kontaktujte na fbcultima@seznam.cz.

Díky, mnoho zdaru a trpělivost nám všem

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Připojení k síti eduroam
„Šablony II“ pod názvem „Komenda 2019“
Partner 1
Partner 2
EU peníze školám
Partner 4
Partner 5