Přehled distanční výuky na webu školy - AKTUALIZACE

Stručné informace k přehledu distanční výuky.

Oproti jarnímu období došlo k několika změnám. Škola se snaží přizpůsobit podmínkám současných požadavků na distanční výuku. Proto již na webu školy uvádíme u jednotlivých tříd jen přehled výuky v týdnu. Většina tříd a učitelů již fungují v rámci synchronní výuky online a částečně asynchronní (samostudium). Přehled učiva tedy slouží spíše ke kontrole, co případně máte s jednotlivými úkoly dělat.

Přehled distanční výuky naleznete na následujícím odkazu

Další informace se týkají žáků, kteří nemají připojení k internetu a tudíž se k distanční výuce nemohou připojit a účastnit se online hodin. Nové zadávání úkolů probíhá vždy v pondělí od 8.00 do 13:00, v tutéž dobu žáci své úkoly odevdávají do přihrádek ve vchodu školy. Tato informace je vyvěšena i na dveřích budovy. 

Zároveň znovu upozorňujeme na nutnost omlouvat žáky v případě, že se dítě nemůže zúčastnit online hodiny - distanční výuka je povinná.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Doučování - národní plán obnovy
Easyspeak - Online lekce s rodilým mluvčím
Připojení k síti eduroam
„Šablony II“ pod názvem „Komenda 2019“
Partner 1
Partner 2
EU peníze školám
Partner 4
Partner 5