Pomoc pro Ukrajinu - škola vyhlásila sbírku

I naše škola se rozhodla být solidární s lidmi na Ukrajině a spolu s dalšími organizacemi, které humanitární pomoc organizují, vyhlašuje sbírku.

Pro odvoz na postižené území je žádoucí přinášet: trvanlivé potraviny, balenou vodu, pleny, kojeneckou výživu, kosmetiku pro děti, základní hygienické potřeby (toaletní papír, papírové kapesníky, vlhčené ubrousky, kartáček, pasta, mýdlo ...), léky (obvazy, obinadla, škrtidla, náplasti, dezinfekce, trojcípý šátek, pár chirurgických rukavic), deky, spacáky, karimatky, powerbanky.

Pro příchozí na naše území a hlavně pro školní děti: aktovka, školní sešity, penál, tužky, propisky, barevné pastelky, fixy, temperové a vodové barvy, voskovky, štětec kulatý, štětec plochý, guma, pravítko – 30 cm nebo pravoúhlé, kružítko, ořezávátko, nůžky, ručník, hračka.

Pokud se chcete k této sbírce připojit, noste prosím cokoliv z uvedených věcí tento týden od 7.00 do 16.00 hodin na recepci školy.

Děkujeme

Mgr. Jiřina Hereinová, ředitelka školy

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Doučování - národní plán obnovy
Easyspeak - Online lekce s rodilým mluvčím
Připojení k síti eduroam
„Šablony II“ pod názvem „Komenda 2019“
Partner 1
Partner 2
EU peníze školám
Partner 4
Partner 5