Informace školní jídelny - DŮLEŽITÉ

Přinášíme aktuální informace o provozu školní jídelny v únoru.

Vážení rodiče,

přístavba školy a rekonstrukce jídelny se v těchto dnech dokončuje. Termín kolaudace všech prostor je naplánovaný na týden od 24. února do 28. února 2020. V tomto týdnu se musí školní kuchyně a jídelna přestěhovat z náhradních prostor v budově ČD zpět do školy.

Proto se tento týden NEBUDE VAŘIT. Poté následují jarní prázdniny. Od 9. března by se mělo vařit již v nových prostorech.

Žáci, kteří chodili na obědy do jídelny na nádraží, budou automaticky přihlášeni. Žáci, kteří nechodili, se musí znovu přihlásit na telefonním čísle 773 333 024 nebo na e-mailu sjkomenda@seznam.cz.

Všechny uvedené termíny se mohou změnit. Během jarních prázdnin proto sledujte webové stránky školy. O případných změnách budete včas informování.

Děkuji za pochopení

Mgr. Jiřina Hereinová, ředitelka školy