Informace pro rodiče

Vážení rodiče, od příštího týdne nebude vašim dětem zadávána práce z výchov a i v ostatních předmětech dojde k redukci učiva tak, aby děti nebyly příliš zatěžovány.

Všichni naši učitelé se maximálně snaží zprostředkovat učivo dětem vhodnou formou, hledají
nejvhodnější komunikační kanály tak, aby vyhovovaly vám i jim. Komunikují s vámi bez ohledu na čas
a denní či večerní dobu.

Přijímáme vaše připomínky a podněty, snažíme se najít kompromis tak, aby vše fungovalo, a abychom všichni přečkali tuto těžkou dobu v pohodě a ve zdraví. Ale nechtějte po nás, prosím,
nemožné. Ne každý je schopen vyučovat on-line, ne každé dítě má přístup na internet, některé nemá ani počítač. Proto buďme, prosím, všichni soudní a přijímejme opatření tak, jak jsou a snažme se
vytěžit z toho, co máme, pro naše žáky to nejlepší.

Ze zpětné vazby od vyučujících vím, že se snažíte, komunikujete a pomáháte, seč vám síly stačí. O to víc mně mrzí, když se dozvím, že musíte suplovat naši práci. I když je tento názor ojedinělý, zamrzí.

Nikdo z nás si tuto situaci nepřál, nikdo ji nenaplánoval a nikdo si jistě nepřeje nic jiného, než abychom se mohli zase ve zdraví všichni vrátit do školních lavic.

My všichni se budeme snažit zadávat práci tak, aby byla přehledná a pro vás akceptovatelná, tak aby fungovala zpětná vazba učitel – žák – rodič a věřím, že společnými silami vše zvládneme a zase se brzy vrátíme do normálu, ač to třeba někdy bude bolet.

Všem vám přeju hodně sil a radosti s dětmi, užívejte si společné chvíle, i když je to někdy náročné.

Jiřina Hereinová

loader Načítám...