FINIŠUJEME

Na naší škole již od léta probíhá přístavba nových prostor pro moderní učebny fyziky, chemie a matematiky. Na co se již brzy můžeme těšit ?

Nově vybudovaná učebna chemie pro 30 žáků s vybavením včetně pultu pro pokusy po celé délce místnosti. To je sen každého vyučujícího chemie. Žáci budou využívat moderní pomůcky a technologie při výuce.

Další součástí přístavby je moderní laboratoř chemie  pro 18 žáků včetně vybavení nezbytnými pomůckami pro laboratorní práce.

Pýchou přístavby bude nová učebna fyziky pro 30 žáků. V učebně bude možné provádět měření a zároveň provádět pokusy z fyziky na modulových obvodech, které jsou vestavěny přímo do pracovního stolu žáků.

Žáci budou nově pracovat i v nové moderní laboratoři fyziky, která je koncipována tak, že splňuje nejmodernější trendy v měření a zároveň obsahuje vestavěné moduly pro přímé provádění pokusů. Součástí je i vybavení pomůckami, které budou využívány při výuce samotnými žáky i učiteli, pro které jsou pro změnu přichystány i nové demonstrační sady.

Stranou nezůstává matematika, nově vybudovaná odborná učebna matematiky bude kompletně vybavená moderními pomůckami včetně tabletů, kalkulaček či rýsovacích pomůcek pro žáky.

Pro naše učitele jsou vybudovány i nové prostory, kde se budou moci připravovat na výuku.

Součástí přístavby je i nově zbudovaný výtah, čímž se škola stane plně bezbariérovou.

Rekonstrukcí prošla i školní jídelna s kuchyní, na nové modernizované zázemí se všichni těšíme.

Vzhledem k tomu, jakou proměnou škola prošla, tak si dovolíme ještě upozornit na to, že i v příštím školním roce se chystáme otevřít v 6. ročníku skupinu žáků s odlišným vzdělávacím programem s rozšířenou výukou přírodovědných předmětů. Bližší informace a kritéria jsou k dispozici na webu školy.