Důležité informace pro rodiče - šk. rok 2020/2021

Přinášíme důležité informace a dokumenty, se kterými je nutné se seznámit před začátkem školního roku.

Důležité informace pro rodiče

Z důvodu zvýšených bezpečnostních a hygienických požadavků na základě současné epidemiologické situace jsme připravili několik důležitých dokumentů, se kterými je bezpodmínečně nutné se seznámit.

V průběhu školního roku se situace může měnit, proto pravidelně sledujte školní web a sdělovací prostředky. Každý pátek bude ministerstvo zdravotnictví aktualizovat „semafor“, a v souvislosti s tím se budou naše opatření měnit.

Dále upozorňujeme, že vstup pro zákonné zástupce do budovy školy nebude umožněn. Veškeré záležitosti přednostně řešte prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky. Při nutném vstupu do budovy školy bude vždy vyžadována ochrana úst a nosu (např. rouška) a použití dezinfekce.

Mgr. Jiřina Hereinová, ředitelka školy

Přílohy:

Dodatek ke Školnímu a klasifikačnímu řádu, informace pro rodiče - bílý a zelený semafor

Příprava na přechod na případné vzdělávání na dálku

Výskyt onemocnění Covid-19