Nacházíte se zde: Volný čas › Soutěže

Soutěže

Výsledky soutěží a olympiád ve školním roce 2016/2017

Okresní soutěže

1. místo v soutěži Seifertovy Kralupy, kategorie I. – Michaela Jurková, 3.A
2. místo v soutěži Seifertovy Kralupy, kategorie I. – Natálie Vodilová, 3.A
2. místo v okresním kole olympiády v německém jazyce – Michaela Góralczyková, 8.A
4. místo v Kralupské florbalové lize – chlapci (2. stupeň)
4. místo v Poháru rozhlasu – dívky (IV. kategorie)

Výsledky soutěží a olympiád ve školním roce 2015/2016

Mezinárodní soutěže

2. místo v mezinárodním kole chovatelské olympiády – Julie Kodejšová, 7. B
6. místo v mezinárodním kole chovatelské olympiády – Karolína Fousková, 9. B
6. místo v mezinárodním kole chovatelské olympiády – Hana Vojtěchová, 8. A

Celostátní soutěže

1. místo v celostátním kole soutěže Bobřík informatiky – Antonín Vysoký, 5. B

Krajské soutěže

1. místo v krajském kole olympiády mladých chovatelů – Julie Kodejšová, 7. B
1. místo v krajském kole olympiády mladých chovatelů – Marek Benda, 7. A
2. místo v krajském kole olympiády mladých chovatelů – Hana Vojtěchová, 8. A
2. místo v krajském kole olympiády mladých chovatelů – Karolína Fousková, 9. A

Okresní soutěže

2. místo v okresním kole v recitaci – Valerie Soukupová, 8. C
2. místo v okresním kole olympiády v německém jazyce – Adéla Holomková, 9. B
2. místo v okresním kole soutěže Finanční gramotnost – družstvo ZŠ Komenského

1. místo v soutěži Nota D ve zpěvu nejmladších žáků – Michaela Jurková, 2. A
1. místo v soutěži Nota D – instrumenty flétna – Alžběta Měkotová, 7. A
1. místo v soutěži Nota D ve zpěvu – sbory – pěvecký sbor Hvězdičky
1. místo v soutěži Nota D – instrumentalisté bicí – Martina Benda, 7. B
1. místo v soutěži Seifertovy Kralupy, kategorie I. – Michaela Jurková, 2. A
1. místo v soutěži Seifertovy Kralupy, kategorie II. – Kamila Štropová, 4. B
1. místo v soutěži Seifertovy Kralupy, kategorie III. – Natálie Khemlová, 6. B

Výsledky soutěží a olympiád ve školním roce 2014/2015

Okresní kolo olympiády v německém jazyce
4. místoAdéla Holomková, 8.B
6., 7. místoMartina Exnerová, 8.B
6., 7. místoBarbora Vinczeová, 8.A
Okresní kolo olympiády v českém jazyce
4. místoNatálie Ondráčková, 9.B
6. místoTereza Hardtová, 9.A
Okresní kolo olympiády v dějepise
5. místoRoman Sýkora, 8.A
6. místo Jakub Fürst, 8.A
Okresní kolo olympiády v matematice
2. místoOndráčková Natálie, 9.B
4., 5. místoTereza Hardtová, 9.A
Okresní kolo olympiády v zeměpise
1. místo Tereza Hardtová, 9.A
Okresní kolo olympiády v anglickém jazyce
4. místoMartin Benda, 6.A
6. místoMarkéta Bendová, 8.A
Oblastní kolo ve volejbale – dívky
2. místovýběr žákyň 7. – 9. roč.
Okresní kolo v recitaci
2. místoValerie Soukupová, 7.C

Výsledky soutěží a olympiád ve školním roce 2013/2014

Okresní kolo olympiády v německém jazyce (5. února 2014)
1. místo Filip Vodička, tř. 9. B
2. místo Barbora Týřová, tř. 9.B

Okresní kolo dějepisné olympiády (7. února 2014)
3. místo Tereza Hardtová, tř. 8.A

Výtvarná soutěž Cesta kolem světa vyhlášená časopisem Tvořivý Amos
Výsledek soutěží a vyobrazení vítězných grafik

Alexandra Horáková ze 3.B - 1. místo v celostátní výtvarné soutěži "Plakát Celé Česko čte dětem 2014"